До відома юридичних осіб, які були зареєстровані до 28 квітня 2021 року

Дата: 06.07.2021 14:19

До відома юридичних осіб, які були зареєстровані до 28 квітня 2021 року

Відділ забезпечення надання адміністративних послуг Народицької селищної ради повідомляє, що у зв'язку з набранням 11 липня 2021 року чинності Наказу Міністерства фінансів України № 163 від 19.03.2021 року  "Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності", юридичні особи (окрім політичних партій,структурних утворень політичних партій , професійних спілок, їх об'єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об'єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об'єднань, адвокатських об'єднань, торгово-промислових палат, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій) мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника.

Дана інформація зазначається шляхом подання до державного реєстратора в період з 11.07.2021 року по 11.10.2021 року наступного пакету документів:

- заява форма 2;

- структура власності юридичної особи (зразки складання опубліковано на офіційному сайті Міністерства фінансів України) https://mof.gov.ua/uk/samples_of_drawing_up_aschematic_representation_of_hte_ownership_structure-517;

- нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, для фізичної особи – нерезидента та якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного демографічного реєстру (паспорт у формі книжечки), - для фізичної особи-резидента;

- витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського. Судового реєстру, тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент.