A A A K K K
для людей із порушенням зору
Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів  загальної середньої освіти,  Народицької селищної ради

Дата: 01.07.2021 16:20
Кількість переглядів: 652

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів
 загальної середньої освіти,
 Народицької селищної ради

Оголошення

про проведення конкурсу на посади

керівників комунальних закладів загальної середньої освіти
 Народицької селищної ради

 

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

ПЕРЕЛІК закладів загальної середньої освіти, в яких оголошується конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Народицької селищної ради

1. Народицька гімназія Народицького району Житомирської області  (Житомирська обл., Коростенський р-н, смт. Народичі, вул. Гагаріна, 9).

2. Норинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області (Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Норинці, вул. Шкільна, 18).

3.  Ласківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області (Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Ласки, вул. Шкільна, 33).

4.  Новорадчанська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області (Житомирська обл., Коростенський р-н,                        с. Нова Радча, вул. Зої Космодем’янської, 13).

 5. Заліський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Народицького району Житомирської області (Житомирська обл., Коростенський р-н,                   с. Залісся, вул. Ватутіна, 83).

 

 

 

      

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Найменування посади та умови оплати праці

 

Керівник закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»; наказу МОНУ від 26.09.2005          р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

 

 

 

                                                                      

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

 

 

 

Для участі в конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подаються такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 01 липня по 20 липня 2021 року з 10.00 год. до 17.00 год. за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 136, смт. Народичі, Коростенського району, Житомирської області.

Дата           та                      місце

початку конкурсного відбору, етапи його проведення                                           та

тривалість

Конкурсний відбір на посаду керівника закладу загальної середньої освіти здійснюватиметься за результатами:

 

І етап - перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом тестування;

ІІ етап - перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

 

ІІІ етап - публічної       та відкритої      презентації                                        державною                    мовою

перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

 

І та ІІ етапи конкурсу будуть проведені 27 липня 2021 року.

ІІІ етап конкурсу буде проведений 28 липня 2021 року.

 

Місце конкурсного відбору: зал засідань адмінприміщення Народицької селищної ради за адресою: вул. 1 Травня, 15, смт. Народичі, Коростенського району Житомирської області.

 

 

                                                        

 

 

 

 

 

Прізвище та ім ’я, номер телефону та адреса                     електронної

пошти особи,

уповноваженої надавати інформацію про конкурс та

приймати документи для участі в конкурсі

 

 

Добровольська Людмила Миколаївна, 0971096584, nar_osvita@ukr.net

ЗРАЗОК 
ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

 

 

Ситуаційне завдання

 

 У педагогічному колективі вже неодноразово порушували питання необхідності загального обговорення змісту річного плану на наступний навчальний рік. Педагоги скаржилися, що адміністрація планує, їх ні про що не запитує, а вони лише виконують. Цього навчального року Ви вирішили запровадити колегіальний підхід до визначення пріоритетів роботи школи та складання змісту річного плану на наступний  навчальний рік.

1. Запропонуйте модель колективного обговорення змісту річного плану на наступний навчальний рік. Доведіть її ефективність.

2. У чому, на Вашу думку, полягає роль керівника як управлінця персоналом відповідно до нової моделі управління людськими ресурсами в системі освіти?

 

Наказ відділу освіти Народицької селищної ради

 

Наказ МОЗ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь