З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 12:12

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю всіх вас із світлим і прекрасним святом- Міжнародним днем захисту дітей!

Ми всі родом із дитинства, і тому добре знаємо, що це найпрекрасніша пора в житті кожної людини. Це пора мрій, сподівань і безтурботності. Тому головним обов?язком батьків, суспільства і держави є турбота про підростаюче покоління та його майбутнє. Нашим першочерговим завданням є оберігати і захищати дітей від порушення їх прав і свобод, від підлості і образ, від насильства і приниження. Адже немає нічого найціннішого,  аніж посмішка дитини.

Любі діти – нехай ваші дитячі роки будуть сповнені радістю, сміхом, яскравими і незабутніми враженнями. Щоб  ніщо і ніхто не  затьмарив ваше щасливе дитинство. А ми, дорослі, прикладемо всіх зусиль, щоб у вашому житті з?явилася провідна зірка, яка буде освічувати та вказувати шлях до вашого щасливого майбуття.

Щастя вам, чистого і мирного неба, яскравих і сонячних днів, впевненості у майбутньому і безмежної віри у ваші сили і можливості!

Лідія БУЧЕНКО