Народицький районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області попереджає

Дата: 08.04.2021 10:45

З настанням  потепління зросла  кількість пожеж в природних екосистемах. Через підпали сухої трави та чагарників з початку  року  співробітники 14 ДПРЧ    8 разів виїжджали на ліквідацію подібних пожеж,  в результаті яких  вигоріло біля 21  гектарів сухої рослинності та  3 га кукурудзяного поля ТОВ «Благодійний-союз» біля с. В’язівка.

З метою стабілізації обстановки, що склалася Народицький районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області закликає мешканців громади припинити спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень.

Задумайтесь перед тим, як запалювати суху траву. Адже неконтрольований вогонь при сухій погоді швидко поширюється, знищуючи гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та  будинки.

Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, яка карається законом, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.

Народицький районний сектор Управління ДСНС України

у Житомирській області.