Житомирська область, Коростенський район

Департамент праці,соціальної та сімейної політики доводить до відома, що фонд ООН в галузі народонаселення  в Україні підготував в рамках спільного проекту «Щастя в 4 руки»  серію просвітницьких відео.

Дата: 09.03.2021 16:52

Мета проекту «Щастя в 4 руки» - донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя. Проект наголошує : сім?я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини.

Проект відкритий до співпраці та запрошує медіа та організації долучатися до справи зменшення сумної статистики розлучень та створення уявлень про щасливий шлюб серед українців.

Посилання на канал ютуб, на якому розміщені 26 відеороликів: https://www.youtube.com/playlist?list=PLV4zy1apmIUZAZopjdYWKFMBEK-xCyAK6