ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!

Дата: 31.12.2020 11:47

Ми знову перегортаємо сторінку нашого життя. Дозвольте особисто та від імені депутатського корпусу селищної ради VIII скликання привітати вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.Хай множиться сімейним щастям, щирою любов"ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Вірю, що 2021 рік стане довгоочікуваним роком стабільності. Для досягнення цієї мети лише наші злагоджені дії дадуть змогу покращити наповнення бюджету, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам - захищену старість, а дітям щасливе майбутнє. Хай у ці святкові дні Різдвяна зоря об"єднає усіх нас вірою в самих себе,спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли ділами, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Веселих вам свят!

Лідія БУЧЕНКО