Про продовження роботи другої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 21.12.2020 09:30

22 грудня  2020 року   об  11-ій   годині  у залі засідань селищної ради відбудеться друге пленарне засідання другої сесії восьмого скликання.

На розгляд пленарного засідання   винести наступні питання :

1) Про селищний бюджет на 2021 рік.

2) Про комплексну  Програму «Цукровий діабет»на 2021-2025  роки.

3) Про цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2021-2025 роки

4)Про Програму  боротьби з  онкологічними захворюваннями на  2021-2025 роки.

5) Про Програму стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги  населенню Народицької  селищної ради  та відновлення матеріально-технічної бази  комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Народицької селищної ради» на 2021 – 2025 роки.

6) Про Програму організації перевезень пільгових категорій громадян на території Народицької селищної  ради на 2021-2025 роки.

7)Про  Програму соціального захисту  незахищених верств населення  Народицької селищної ради  на 2021-2025 роки.

8)Про  Програму  підтримки діяльності комунальних підприємств  Народицької селищної ради «Комунальник» та «Народичікомунсервіс»  на 2021- 2025 роки.

9)Про Програму підтримки комунальної установи «Трудовий архів» на 2021-2025 роки.

10)Про цільову  Програму щодо  забезпечення та захисту прав дітей по Народицькій селищній раді на 2021-2022 роки

11)Про Програму розвитку галузі культури Народицької селищної ради на 2021-2025 роки.

12)Про Програму охорони  та збереження  культурної спадщини на 2021-2025 роки.

13)Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності територіальної громади Народицької селищної ради, що можуть бути передані в оренду в 2021 році.

14)Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності   територіальної громади

Народицької селищної ради .

15)Про затвердження Примірного договору оренди нерухомого

або іншого окремого індивідуально визначеного комунального майна

комунальної власності територіальної громади Народицької селищної ради.

16)Про план роботи селищної ради на І півріччя 2021 року.

17)Про надання дозволу громадянам на приватизацію житлових будинків.

18) Про надання дозволу ДП «Народицький спецлісгосп» на спеціальне використання природних ресурсів у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Древлянський».

19)Земельні питання.

3. На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради.