День пам»яті жертв голодомору

Дата: 28.11.2020 08:48

День пам»яті жертв голодомору – це щорічний національний пам»ятний день в Україні.

В цей день Народицький селищний голова Лідія Бученко відвідала фотодокументальну  виставку «Голодомор 1932-1933 рр. – найбільша трагедія в історії України» в Народицькому краєзнавчому музеї, вшанувавши пам»ять жертв голодомору покладанням квітів до експозиції.

1932-1933 роки, коли чорне крило голодомору накрило Україну. Що це було? Це був акт геноциду скоєний керівництвом Радянського Союзу і спрямований на винищення української нації.

В пік голодомору  щодоби мученицькою смертю помирало 28 тисяч осіб, щогодини -1168, щохвилини – 20. Все це відбувалося  за наявності великих запасів зерна  у централізованих державних резервних фондах та масштабного продовольчого експорту. Дії тоталітарного режиму підтверджують наміри знищити частину української нації у визначених часових межах.

Радянський режим  вжив заходів , щоб стерти  пам»ять про вбивство понад 7 мільйонів українців, але пам»ять народу є незнищенною.