Інформація для сторін виконавчих проваджень!!!

Дата: 22.01.2020 10:26

Інформація для сторін виконавчих проваджень!!!

Постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 (зі змінами) з 05.08.2019 в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), до структури якого входить реквізит «Код банку».

Починаючи з 01.11.2019 застосування IBAN стало обов’язковим для усіх клієнтів банків під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN. Зміни стосуються тільки номерів банківських рахунків. Усі платіжні картки, емітовані банками до рахунку клієнта, залишаються чинними.
Укладення нових договорів або переоформлення рахунків клієнтів не потрібно. Інформацію щодо номеру рахунку в форматі IBAN клієнти можуть отримати в банку.
З огляду на викладене, для отримання коштів стягнутих з боржників в межах виконавчих проваджень, всім стягувачам необхідно до відділів державної виконавчої служби надати заяви з оновленими банківськими реквізитами в форматі IBAN.
Ненадання оновлених банківських реквізитів призведе до унеможливлення перерахування виконавцями стягнутих з боржників коштів.