Овруцька районна філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує  про новий сервіс – консультант роботодавця

Дата: 23.12.2019 14:49

Професійний консультант роботодавця допоможе вам у підборі  персоналу та розробить разом з вами спільну стратегію співпраці, враховуючи специфіку вашої діяльності .

Допоможе  зареєструватися в електронному кабінеті роботодавця, завдяки власному електронному кабінету ви  зможете розмістити інформацію про вакансії .

* Ознайомить роботодавця з унікальною базою резюме .

*Допоможе провести співбесіди з кандидатами на робочі місця і надасть приміщення для зустрічей.

* Організує онлайн-співбесіду з претендентами на вакансії .

*Організовує професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або ж безпосередньо на виробництві підготує майбутнього працівника відповідно до ваших потреб .

Ваш особистий консультант надасть консультацію у сфері законодавства про працю та зайнятість :

• нормами законодавства про працю та зайнятість , державного  соціального страхування на випадок безробіття, зокрема при вивільненні або звільненні працівників;
  • працевлаштування іноземців;
  • працевлаштування громадян , які потребують соціального захисту і не можуть на рівних конкурувати на ринку праці;
  • надання послуг з посередництва працевлаштуванні за кордоном тощо.

Овруцька районна філія Житомирського обласного центру зайнятості завжди готова допомогти вам.

Завітайте до найближчого центру зайнятості !