Шановні жителі громади!

Дата: 11.10.2019 16:48

Щиро вітаю вас із Днем захисника України!
Це свято символізує любов і шану українців до   визволителів рідної землі, до тих хто поклав своє життя на вірність українському народові та до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Особливі слова подяки адресую ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін,  найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

У День захисника України, 14 жовтня, ми хочемо віддати данину поваги всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.
Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають.
Ви наша гордість і честь!

Анатолій Леончук