«ЯК CТАТИ УСПІШНИМ»

Дата: 24.07.2019 10:39

Фото без опису             «ЯК CТАТИ УСПІШНИМ»

Кожна людина має власні критерії успіху. Разом з тим,кожна успішна людина має вміти реалізувати те, про що вона мріє, а для цього усвідомлювати свої вчинки та їхні наслідки,планувати своє життя відповідно до поставлених цілей,залучати та вірно розподіляти необхідні ресурси,управляти своїм часом та робити багато чого іншого. При цьому важливо,щоб поставлені цілі відповідали цінностям та світогляду самої людини,її здібностям. Начальником відділу активної підтримки Овруцької районної філії обласного центру зайнятості  Тетяною Коркушко для молоді  Народицької територіальної громади 17 липня  було проведено тренінг на тему «Як стати успішним».

Учасники семінару вчилися визначати власні критерії успішності та якості успішної людини, обговорювали вроджені та набуті якості необхідні для успіху, досліджували власні здібності,цінності,інтереси та ресурси, необхідні для постановки життєвих цілей та успішного працевлаштування за допомогою практичних вправ та завдань.