Житомирська область, Народицький район

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 15.05.2019 17:52

16 травня 2019 року  о 12 годині на центральній площі смт Народичі  будуть проведені заходи до Дня вишиванки за участю учнів Народицької гімназії та творчого колективу селищного будинку культури.

Всіх бажаючих запрошуємо прийняти участь.

Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, вже більше 10 років відзначається небайдужими українцями в усьому світі.

В цей день прийнято вдягати вишиванку, влаштовувати урочисту ходу в українському національному вбранні, а у соцмережах влаштовують цілі флешмоби, покликані популяризувати це свято.

Нагадаємо, у минулому році тисячі українців по всьому світові влаштували паради на честь Дня вишиванки.