Підписання«Меморандуму про співробітництво та взаємодію»

Дата: 17.04.2019 12:38

16.04.2019 року в приміщенні селищної ради в смт Народичі відбувся захід, організований Державним агентством України з управління зоною відчуження спільно з Народицькою селищною радою, Народицькою районною державною адміністрацією та Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Вже відбулася нарада ДАЗВ з представниками Народицької ОТГ та районної державної адміністрації, жителями громади під час якої розглянули результати соціологічного дослідження, проведеного восени 2018 року на цій території, Протоколу (курсу дій) щодо повернення сільськогосподарських земель до використання, спільних кроків з відновлення території, що зазнали радіоактивного забруднення.

Свої напрацювання з даного питання представили українські експерти та науковці університетів Великої Британії, які багато років проводять дослідження на території зони відчуження в цілому і Народицького району зокрема.

Результатом даного заходу стало підписання«Меморандуму про співробітництво та взаємодію» між
Головою ДАЗВ В.В. Петруком,
Головою Народицької ОТГ А.О.Леончуком,
Головою Народицької РДА В.В.Пащуком.