ПОВІДОМЛЕННЯ про перенесення дати Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в смт. Народичі Житомирської області

Дата: 23.10.2018 09:22

ПОВІДОМЛЕННЯ

про перенесення дати  Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в смт. Народичі Житомирської області

Виконавчий комітет Народицької селищної ради повідомляє, що тривають громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території (надалі також - ДПТ) земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 1,2344 та 1,6216 га, за адресою: вул. Свято-Миколаївська,301 А та 303 А смт. Народичі Житомирської області (надалі – земельна ділянка):

-    детальний план території розроблений ФОП Іщук Альона Вікторівна. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Народицької селищної ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Народицької селищної ради № 858 від 10.08.2018 року.

З відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 15.10.2018 року за адресою: смт. Народичі, вул. 1-го Травня, 15 (адмінприміщення Народицької селищної ради), кабінет секретаря  ради , тел.2-12-87

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — секретар ради Прокопенко О. В.

1 листопада 2018 року відбудеться громадське обговорення  (презентація) вищезгаданого детального плану території.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): третій поверх (зала засідань) Народицької селищної смт. Народичі, вул. 1-го Травня, 15.  Початок о 12.00 год.

Детальний плани території розробляються з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території смт. Народичі.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Народицької селищної ради http://narodycka-gromada.gov.ua)