A A A K K K
для людей із порушенням зору
Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Не застосовується №- «Перелік питань на 41 сесію Народицької селищної ради (оновлено)»

Кількість переглядів: 61
Скликання: Не застосовується
Сесія: Не застосовується
Тип документу: Не застосовується
Дата: 14.07.2021
Автор: Селищна рада
Номер документу: -
Назва документу: Перелік питань на 41 сесію Народицької селищної ради (оновлено)
Прикріплені файли:

                  ПИТАННЯ НА РОЗГЛЯД 41 СЕСІЇ НАРОДИЦЬКОЇ

                            СЕЛИЩНОЇ РАДИ 14 липня 2020 року

 

 

1.Про цільову соціальну  Програму  забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2020-2022 роки.

         2. Про затвердження Положення про конкурс  на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої  освіти Народицької селищної ради.

         3. Про затвердження  Положення про   порядок використання шкільних автобусів.

         4.Про внесення змін до  Програми охорони навколишнього природного середовища Народицької селищої ради на 2016-2020 роки.

            5.Про  внесення змін до рішення селищної ради № 1166 від 30.09.2019 року  «Про cтворення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

         6.Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2020 року.

         7.Про надання дозволу громадянам на приватизацію житлових будинків.

         8.Про внесення змін до переліку об’єктів  приватизації комунальної власності територіальної громади Народицької селищної ради у 2020 році.

         9.Про  Програму вивчення та збереження  історико-археологічної спадщини Народиччини  на 2020-2022 роки .

          10. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Древлянський»

         11.Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

         12.Про внесення змін до рішення  селищної ради від 17.12.2015 року №12

                      «Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Народицької

                       селищної ради».

            13.Про надання дозволу на виготовлення  документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки з передачею у власність та оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

            14.Про надання дозволу  на розроблення проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва на умовах оренди.

         15.Про надання дозволу  на виготовлення проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

         16.Про надання дозволу Ренькас Світлані Володимирівні на розроблення проекту    землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва  в межах с. В»язівка.

            17.Про затвердження   документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

         18.Про затвердження   проектів землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

            19.Про  надання земельної ділянки    для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Сливці Людмилі Володимирівні.

         20.Про  надання земельної ділянки    для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мовляйку Владиславу Миколайовичу.

         21.Про  надання земельної ділянки    для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Невмержицькій Галині Василівні  .

         22.Про  надання земельної ділянки    для ведення особистого селянського господарства Невмержицькій Галині Василівні.

           23.Про внесення змін до рішення селищної ради від  10.12.2019 року № 1236 «Про поновлення строку дії договору оренди з ПрАТ «ВФ Україна» на земельну ділянку в межах населеного пункту с. Базар» .

         24.Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  в смт. Народичі, вул. Поліська 16/2.   

         25.Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у с. Бабиничі, вул. Житомирська, 16.       

         26.Про припинення  договору   оренди земельної ділянки № 99 від 01.04.2016 року.           

         27.Про  припинення дії договорів оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв) .

         28.Про надання дозволу на  укладання договорів оренди з ФГ Кавецького щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення  (неуспадкованих паїв) за межами смт. Народичі загальною площею 6,8451 га.

         29.Про надання дозволу на  укладання договорів оренди з ФГ Кавецького щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення  (неуспадкованих паїв) за межами смт. Народичі загальною площею 5,1124 га.

         30.Про надання дозволу на  укладання договорів оренди з ФГ Кавецького щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення  (неуспадкованих паїв) за межами с. Ласки

         31.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Вязівка,

с. Липлянщина, с. Слобода-В»язівка, с. Закусили, с. Жерев, с. Бабиничі Народицької  селищної ради. 

         32.Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

            33.Про надання дозволу Ковальчук Тамарі Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

         34.Про надання дозволу Горай Тетяні Юріївні, Заєць Олені Юріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

         35.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва та передачу її в приватну власність громадянам 

         36. Про  передачу у власність раніше сформованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

            37. Про затвердження проєктів із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого  селянського господарства .

         38.Про надання дозволу Коминару Василю Івановичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .

         39.Про надання дозволу Пешку Миколі Васильовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

         40. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду для городництва Степанчук Альоні Валеріївні.

         41. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с.Закусили.

         42. Про надання дозволу  Закусилу Андрію Миколайовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

            43.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с.Бабиничі.

         44. Про надання дозволу Ковальчуку Миколі Миколайовичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .

         45.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с.Гута-Ксаверівська.

         46. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва Коминар Ірині Олександрівні.

            47.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами смт.Народичі.

         48.Про внесення змін до рішення селищної ради №1067 від 19.04.2019 року «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Народицької селищної ради, для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» .

         49. Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Бабиничі.

         50.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Закусили.

         51.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Старий Дорогинь.

         52.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Гута-Ксаверівська.

         53.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Рудня-Базарська.

            54.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами с.Буда-Голубієвичі.

         55.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на виготовлення проєкту землеустрою за межами смт.Народичі .

         56.Про   надання дозволу на складання  технічної документації із землеустрою за межами с.Базар.

         57. Про   надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою за межами с. Старий Дорогинь площею 7,5861 га.

         58. Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою за межами с. Старий Дорогинь площею 10,2169 га.

         59. Про   надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою за межами с. Старий Дорогинь площею 10,6511 га.

         60. Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою за межами с. Латаші площею 41,9541 га.

         61. Про  надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою за межами с. Латаші площею 70,8815 га.

         62. Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ФГ Кавецького.

                  63.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду ФГ Кавецького.

         64.Про надання дозволу ФГ Кавецького на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди за межами с.Болотниця

         65.Про надання дозволу ФГ Кавецького на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди за межами с.Ласки

         66. Про надання дозволу СТОВ «Зоря» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди за межами смт.Народичі

         67.Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся» .

         68.Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся» за межами сіл Бабиничі, Жерев, Закусили.

         69.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся».

         70. Про надання дозволу ТОВ «Екоагроферма» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

         71. Про надання дозволу ТОВ «Норинцівське» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ( невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

                 72.Про припинення договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Норинцівське» .

         73.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  та передачі в оренду ТОВ «Норинцівське» загальною площею 13,8761 га.

                     74.Про припинення договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «Агро-Соул».

         75.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду ТОВ «Норинцівське» загальною площею 4,5166 га.

         76.Про надання дозволу ТОВ «Норинцівське» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу  невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

         77. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах площею 54,0612 га.

         78. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної з метою зміни цільового призначення площею 26,0251 га.

         79.Про надання Народицькій селищній раді дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки .

         80. Про  надання дозволу на розробку проєкту детального плану території ФОП Андрішак Ірині Михайлівні .

         81. Про  надання дозволу на розробку проєкту  землеустрою ФОП Андрішак Ірині Михайлівні .

         82. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства .

         83.Різне.

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь