Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Рішення селищної ради №31 «Про бюджет Народицької селищної територіальної громади на 2021 рік»

Кількість переглядів: 195
Скликання: 8 скликання
Сесія: 2 сесія
Тип документу: Рішення селищної ради
Дата: 22.12.2020
Номер документу: 31
Назва документу: Про бюджет Народицької селищної територіальної громади на 2021 рік
Прикріплені файли:

У К Р А Ї Н А

 

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Друга сесія                                                                 

від 22.12.2020 № 31

 

Про бюджет

Народицької селищної

територіальної громади на 2021 рік

 

(06505000000)

код бюджету

VІІI скликання

 

 

 

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління селищної ради Нестерчук Т.Д., керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку, управління комунальною власністю та житлово -комунального господарства, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2021 рік:

1) Доходи селищного бюджету у сумі 92667764 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 92306764 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 361000 гривень, згідно з додатком 1.

 

Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів селищному бюджету відповідно до додатку 1.1 цього рішення.

 

2) Видатки селищного бюджету у сумі 92667764 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету -                              
92226889 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету – 440875 гривень, згідно з додатком 3.

 

3) Профіцит за загальним фондом селищного бюджету в сумі                    79875 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2.

 

4) Дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету в сумі                        79875 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно  з додатком 2.

 

5) Оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету в розмірі 20000 гривень, що становить 0,02 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

 

6) Резервний фонд селищного бюджету в розмірі 50000 гривень, що становить 0,05 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2021 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4.

4. Надати право виконавчому комітету Народицької селищної ради, у разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах селищному бюджету, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків селищного бюджету, з наступним затвердженням Народицькою селищною радою.

 

5. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4558930 гривень згідно з додатком 5.

6. Установити, що до доходів загального фонду селищного бюджету на 2021 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2021 рік є:

1) у частині доходів - надходження, визначені пунктами 1, 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України  та трансферти, визначені статтею 101 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування- надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду селищного бюджету згідно з відповідними пунктами статей 691, 101 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. Надати право фінансовому управлінню Народицької селищної ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду,у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів селищного бюджету:

 

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

 

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами, показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

 

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

 

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

 

5) затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

 

6) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

 

7) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

 

12. Надати право виконавчому комітету Народицької селищної ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку, управління комунальною власністю та житлово -комунального господарства, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

 

13. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

 

14. Додатки 1-5 до рішення є його невід’ємною частиною.

 

15. Оприлюднити дане рішення в десятиденний термін з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України в громадсько - політичному тижневику «Життя і слово».

  16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку, управління комунальною власністю та житлово -комунального господарства.

 

Селищний голова                                                                      Лідія БУЧЕНКО

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь