Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Колективний договір №1 «Колективний договір між адміністрацією та представником трудового колективу Народицького районного суду Житомирської області на 2024-2029 роки»

Кількість переглядів: 11
Скликання: Не застосовується
Сесія: Не застосовується
Тип документу: Колективний договір
Дата: 10.05.2024
Автор: Народицький районний суд Житомирської області
Номер документу: 1
Назва документу: Колективний договір між адміністрацією та представником трудового колективу Народицького районного суду Житомирської області на 2024-2029 роки
Прикріплені файли:
 1. Колективний договір між адміністрацією та представником трудового колективу Народицького районного суду Житомирської області на 2024-2029 роки (5.55 МБ)

СХВАЛЕНО

Зборами трудового колективу

Народицького районного суду Житомирської області

Протокол №3 від 12 квітня 2024 року

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

між адміністрацією та представником трудового колективу
Народицького районного суду Житомирської області
на 2024-2029 роки

 

смт.Народичі


 

РОЗДІЛ I

Загальні положення

 1.  

Цей колективний договір (далі — Договір) розроблений відповідно до Конституції України, Кодексу законів про працю України, Законів України «Про колективні договори і угоди», «Про охорону праці», «Про оплату праці», «Про відпустки», «Про державну службу», «Про судоустрій і статус суддів», Положення про апарат Народицького районного суду Житомирської області.

Даний колективний договір є локальним нормативним актом, на основі якого регулюються виробничі, трудові та соціально-економічні відносини у Народицькому * районному суді Житомирської області (далі - суд) протягом усього періоду його дії.

  1. Сторонами Договору є:
 • адміністрація Народицького районного суду Житомирської області в особі голови суду Піщуліної Ірини Сергіївни та керівника апарату суду Толстої Олени Володимирівни;
 • уповноважений представник від трудового колективу, який визнається повноважним представником на ведення колективних переговорів, укладення колективного договору та підведення підсумків його виконання від імені працівників Народицького районного суду Житомирської області в особі старшого секретаря суду Пивовар Катерини Миколаївни обраної на загальних зборах трудового колективу, протокол №3 від 12 квітня 2024 року.
  1. При укладенні Договору обидві сторони виходять з того, що умови цього колективного договору не можуть погіршувати становище працівників у порівнянні з чинним законодавством України, а встановлені законодавчими та іншими нормативними актами норми розглядаються, як мінімальні державні гарантії і не можуть бути перешкодою для встановлення більш високих соціальних і економічних пільг за наявності реальних можливостей виробничого, матеріального та фінансового забезпечення зобов'язань, що приймаються цим Договором.
  2. Метою Договору є створення та підтримання необхідних виробничо- трудових, побутових, соціально-економічних умов для плідної, ініціативної та продуктивної праці працівників суду, захист їх прав та інтересів на рівні, не нижчому, ніж передбачено чинним законодавством.
  3. Забезпечувати жінкам і чоловікам рівні права та можливості у працевлаштуванні, просуванні по роботі, підвищення кваліфікації та перепідготовці.
  4. Створювати умови праці, які б дозволяли жінкам і чоловікам здійснювати трудову діяльність на рівній основі.
  5. Забезпечувати жінкам і чоловікам можливість суміщати трудову діяльність із сімейними обов’язками.
  6. Здійснювати рівну оплату праці жінок і чоловіків при однаковій кваліфікації та однакових умовах праці.
  7. Вживати заходів щодо створення безпечних для життя і здоров’я умов праці; вживати заходів щодо унеможливлення випадків сексуальних домагань.
  8. Адміністрації забороняється:
 • В оголошеннях про вакансії пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати різні вимоги, даючи перевагу одній із статей;
 • Вимагати від осіб, які влаштовуються на роботу, відомості про їхнє особисте життя, плани щодо народження дітей.
  1. Покладено обов’язки уповноваженого з тендерних питань на громадських засадах на Пивовар Катерину Миколаївну - старшого секретаря суду.
  2. Договір укладено, виходячи з таких принципів:

Більше ...


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь