A A A K K K
для людей із порушенням зору
Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Розпорядження начальника СВА №392-од «Про бюджет Народицької селищної територіальної громади на 2023 рік»

Кількість переглядів: 544
Скликання: Не застосовується
Сесія: Не застосовується
Тип документу: Розпорядження начальника СВА
Дата: 20.12.2022
Автор: начальник військової адміністрації
Номер документу: 392-од
Назва документу: Про бюджет Народицької селищної територіальної громади на 2023 рік
Прикріплені файли:
  1. РОЗПОРЯДЖЕННЯ (2.76 МБ)
  2. Додаток 1 (0.14 МБ)
  3. Додаток 1.1 (0.09 МБ)
  4. Додаток 2 (0.16 МБ)
  5. Додаток 3 (0.11 МБ)
  6. Додаток 4 (0.16 МБ)

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника військової адміністрації

 

20.12.2022

 

№ 392-од

Про бюджет Народицької селищної територіальної

громади  на 2023 рік

 

(0650500000)

код бюджету

 

 

         

 

Керуючись Бюджетним кодексом України , Законами України « Про Державний бюджет України на 2023 рік», «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про правовий режим воєнного стану», указами Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 « Про ввведення  воєнного стану в Україні" від 18 квітня 2022 року №260 «Про утворення військових адміністрацій», постановою Кабінету Міністрів України від 11березня 2022 № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану» (зі змінами)

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Визначити на 2023 рік:

1) доходи бюджету селищної територіальної громади у сумі 56358500 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 55948800 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 409700 гривень, згідно з додатком 1.

 

Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів бюджету селищної територіальної громади відповідно до додатку 1.1 цього розпорядження.

 

2) видатки бюджету селищної територіальної громади у сумі 56358500 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету селищної територіальної громади –  55948800  гривень та видатки спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 409700 гривень,  згідно  з додатком 2.

 

3) оборотний залишок бюджетних коштів бюджету селищної територіальної громади в розмірі 20000 гривень, що становить 0,04 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної територіальної громади, визначених цим пунктом.

 

6) резервний фонд селищного бюджету в розмірі 70000 гривень, що становить 0,12 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2.

3. Затвердити на 2023 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3.

 

4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 8900600 гривень згідно з додатком 4.

5. Установити, щодо доходів загального фонду  бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік належать доходи визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України;

6. Установити, щодо доходів спеціального  фонду  бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік належать доходи визначені пунктами 1, 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України  та трансферти, визначені статтею 101 Бюджетного кодексу України;

7. Установити, що у 2023 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади згідно з відповідними пунктами статей 691, 101 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2023 рік (окрім періоду воєнного стану), захищеними видатками бюджету селищної територіальної громади видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Надати право відділу фінансів Народицької селищної ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету селищної територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду,у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

10. Відділу фінансів Народицької селищної ради готувати  подання щодо внесення змін до бюджету селищної територіальної громади.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів бюджету селищної територіальної громади:

 

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

 

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами, показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим розпорядженням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2024 року;

 

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

 

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

 

5) здійснювати контроль за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня  та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів;

 

6) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі;

 

7) забезпечити неухильне виконання вимог Бюджетного кодексу України щодо утримання керівниками бюджетних установ чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату,включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах бюджетних асигнувань на  заробітну плату, затверджених для бюджетних установ у кошторисах;

 

8) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

 

 

  12. Це розпорядження  набирає чинності з 01 січня 2023 року.

 

          13. Додатки 1, 1.1, 2, 3, 4 до розпорядження є його невід’ємною частиною.

 

    14. Опублікувати розпорядження в десятиденний строк із дня його прийняття, відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

         15. Контроль за виконанням цього  розпорядження покласти на заступника начальника військової адміністрації  Олександра ПРОКОПЕНКА.

 

 

 

 

Начальник Народицької

селищної військової адміністрації                                              Олег ЯРМОЛЮК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь