Житомирська область, Народицький район

Я МАЮ ПРАВО

Захист прав людини

Права людини й громадянина закріплені в Конституції України, їх широта, реальність, гарантованість виражають не тільки фактичний та юридичний статус особи у суспільстві, а й суть діючої в країні демократії, соціальні можливості, закладені в самому суспільному ладі.

10:40 08.10.2019

Усе про аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання, - роз’яснює Міністр юстиції Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18, припинить платити.Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання? Світлана Шевченко Консультує Міністр юстиції Павло Петренко Хто має право на утримання?

12:36 25.04.2019