A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Народицька громада
Житомирська область, Народицький район

Про виконання Програми соціально- економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Народицької селищної ради за 2016 рік

 

Оприлюднено 27.01.2017 року                                                                                                                  ПРОЕКТ

 УКРАЇНА     

                                                                                                    

НАРОДИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дванадцята сесія                                                                    УІІ скликання

від 24.02.2017 р.№                                                                                     

                                                             

Про виконання Програми соціально-

економічного розвитку об’єднаної

територіальної громади  Народицької

селищної ради за 2016 рік

 

            Заслухавши  інформацію   про виконання Програми соціально - економічного розвитку територіальної громади  за 2016  рік, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Народицька  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

             Інформацію про виконання Програми соціально – економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Народицької селищної ради за 2016 рік – взяти до відома (додається).

 

           

 

Селищний  голова                                                                 А.О.Леончук

 

 

 

                                                                                   ДОДАТОК

                                                                          до  рішення 12 сесії селищної ради

                                                                           від 24.02.12017р. №

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО  ВИКОНАННЯ  ПРОГРАМИ   СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ    ОБ᾽ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

  НАРОДИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗА 2016 РІК

 

В роботі будь-якої установи чи організації дуже важливе місце займає планування всіх робочих процесів.   Програма соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади  Народицької селищної ради  є основоположними для формування цілей на , які спрямована соціально-економічна діяльність громади.    

      Провівши детальний аналіз, виконання програми соціально-економічного розвитку  об’єднаної територіальної громади Народицької селищної ради необхідно відзначити , що фінансування заходів Програми на 2016 рік здійснювалось з урахуванням реальних можливостей селищного бюджету та за рахунок коштів державної субвенції  згідно постанови КМУ № 200 від 16.03.2016 року , та  коштів державної субвенції згідно постанови     № 395 від 24.06.2016 року.

       На даному етапі  утримання закладів  освіти, культури та охорони здоров’я здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

В підпорядкуванні Народицької селищної ради є два комунальні підприємства КП «Народичікомунсервіс» та КП «Комунальник».  Недостатня  забезпеченість селищної ради власними бюджетними надходженнями  обмежує  діяльність місцевого бюджету у  забезпеченні економічного і соціального розвитку, тому виникла гостра потреба в коштах державної субвенції.

     За січень-грудень 2016 року Народицька селищна рада мала слідуючі фінансові ресурси: фактичні надходження до загального фонду ( з трансфертами) станом на 01.01.2017 року  в сумі 65592,1 тис.грн.  в тому числі власні доходи згідно ст. 64 Бюджетного кодексу України в сумі 20189,3 тис.грн., а саме:

 1. податок з доходів фізичних осіб -9434,60 тис.грн.;
 2. плата за землю – 5085,40 тис.грн.;
 3. акцизний податок – 1014,30 тис.грн;
 4. єдиний податок – 1385,20 тис.грн.;
 5. інші податки і збори – 3269,80 тис.грн.

    Окрім того,  за вищевказаний період для Народицької об’єднаної територіальної громади було передбачено субвенцію з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ 21714,80 тис.грн.; субвенцію з державного бюджету на соціально- економічний розвиток окремих територій в сумі 1246,50 тис.грн.;  та інші субвенції з обласного бюджету 221,40 тис. грн. на соціально економічний розвиток.

   Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку  було проведено низку заходів , що дозволили реалізувати всі поставлені цілі пріоритетного розвитку об᾽єднаної територіальної громади.

   Удосконалення діяльності та матеріально-технічної бази закладів освіти; створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей; впровадження енергозберігаючих заходів у закладах освіти, культури, охорони здоров᾽я з використання альтернативних видів палива; впровадження заходів щодо охорони навколишнього середовища; забезпечення населення , підприємств, організацій якісними комунальними послугами; підвищення ефективності та надійності функціонування житлово - комунальних систем; приведення до належного рівня стану доріг територіальної громади – все це основні заходи , що були проведені на протязі 2016 року для забезпечення виконання завдань  та досягнення  цілей  Програми соціально-економічного розвитку всіх сфер суспільного життя  Народицької об’єднаної територіальної громади.

 

     1.Сфера освіти

    Станом на кінець року освітню діяльність здійснюють 11 ЗНЗ, з них : 1 гімназія , 2 навчально- виховні комплекси , 5  ЗНЗ І-ІІІ  ступенів, 2 ЗНЗ І-ІІ ступенів, 1 філія опорного навчального закладу. У них навчаються 934 учні.

     Кількістьпрацюючих по відділу освіти Народицької селищної ради становить 348 осіб.

     Навчально- виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах  забезпечують 180 педагогічних працівників, у ДНЗ – 30 педагогічних працівників.

      В 2016 році проведено оптимізацію мережі  загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості для більш ефективного використання матеріально-технічних фінансових та кадрових ресурсів, що є одним із резервів забезпечення доступності та якості освіти.

      Відповідно до рішення сесії Народицької селищної ради від 22.07.2016 року № 277 з 1 –го вересня поточного року була реорганізована Селецька ЗОШ І-ІІ ступенів шляхом приєднання до Народицької гімназії, відповідно рішення сесії від 23.09.2016 року № 295 ліквідовано В»язівську ЗОШ І ступеня та відповідно рішення сесії Народицької селищної ради від 23.09.2016 року №294 реорганізовано Межиліський НВК «ЗНЗ ДНЗ» в Межиліський ДНЗ.

    В жовтні 2016 року відновлено діяльність Закусилівського ДНЗ, який призупинив свою діяльність 2015 року.

    З метою забезпечення якості освіти, рівного доступу до якісної освіти, а також питання ефективності використання ресурсів Міністерство освіти і науки України ініціювало створення системи опорних шкіл. На території Народицької селищної ради було визначено опорним навчальним закладом Народицьку гімназію, до складу  якої входить, як відокремлений підрозділ, Селецька філія І ступеня Народицької гімназії Житомирської області. Гімназією було подано до управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації пакет документів на участь в обласному конкурсі на кращий проект опорної школи, за підсумками якого гімназія стала одним з переможців конкурсу в Житомирській області. Як наслідок – для навчального закладу було виділено кошти в сумі понад 1 млн. грн.., призначені на закупівлю навчальних кабінетів та покращення матеріально-технічної бази.

  З метою виконання вимог законодавства щодо забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місця навчання і дому учнів  та педагогічних працівників в громаді створено належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів  сільської місцевості.

         Загалом на балансі відділу освіти знаходиться 5 шкільних автобусів, якими здійснюється перевезення 182 учнів та 18 педагогічних працівників до 5 загальноосвітніх навчальних закладів – Народицької гімназії, Базарського НВК, Заліського НВК, Норинцівської ЗОШ та Закусилівської ЗОШ.  Придбано новий шкільний автобус для Базарського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» за кошти субвенції з державного бюджету Народицької селищної ради на формування інфраструктури ОТГ.

       Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» потерпілим дітям надається гарантоване державою право на безоплатне харчування.

       Станом на кінець 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах громади навчаються 875 дітей-чорнобильців, які отримують безкоштовне гаряче харчування. З них: 18 учнів –діти учасників АТО, 9 – діти-сироти , позбавлені батьківського піклування.  Один навчальний заклад – Болотницька ЗОШ І-ІІ ступенів знаходилась  у  ІV зоні радіоактивного забруднення, тому школярі даного закладу не мають право на безкоштовне гаряче харчування. Народицькою селищною радою виділено кошти з місцевого бюджету для організації гарячого харчування для учнів даного закладу (29 осіб).

     Організація  відпочинку та оздоровлення учнів – одне з важливих питань, що стоять перед системою освіти громади. В 2016 році рішенням сесії Народицької селищної ради було виділено кошти в сумі 200 тис.грн., що дало можливість закупити путівки для оздоровлення учнів до оздоровчих таборів . За кошти обласного бюджету 33 дітей Народиччини відпочили на Одещині. Таким чином всього протягом літнього періоду 2016 року оздоровлено 205 школярів (25%).

      У рамках підготовки навчальних закладів освіти до роботи у новому 2016-2017 роках в усіх загальноосвітніх та дошкільних закладах проведено поточні ремонтні роботи. До цього були залучені кошти батьків та кошти місцевого бюджету, виділені  на сесії Народицької селищної ради. Для проведення поточних ремонтів приміщень навчальних закладів було виділено 60,00 тис.грн з місцевого бюджету для закупівлі матеріалів на поточний ремонт ЗНЗ  та  25,00 тис.грн  з місцевого бюджету  для закупівлі матеріалів для поточного ремонту ДНЗ.

     Також виконано організаційно-практичні заходи щодо проведення капітального ремонту приміщень:

 - Базарського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.ДНЗ» (766,80 тис.грн.);

-  Народицької гімназії (1417,50 тис.грн);

-  Народицького ДНЗ «Сонечко» (1419,50 тис.грн.);

-  Новорадчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (450,50 тис.грн.).

     З метою втілення заходів з енергозбереження до початку опалювального періоду 2016-2017 рр. було здійснено реконструкцію котелень:

-  Народицької гімназії ( 672,8 тис.грн.) ;

-  Базарського НВК»ЗНЗ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» (932,605 тис.грн.);

-  Заліського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.,-ДНЗ» (443,012 тис.грн.);

-  Новодорогинської ЗОШ ( 520,00 тис.грн.);

-  Норинцівської ЗОШ ( 576,293 тис.грн);

-  Ласківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (343,660 тис.грн.).

        Вищевказані заклади вже працюють на альтернативному виді палива    (дровах ), що дало можливість втричі скоротити витрати на опалення.

        В 2016 році було значною мірою покращено матеріально-технічну базу навчального закладу  громади – Народицької гімназії. Так протягом  року за кошти субвенції з державного бюджету місцевому бюджету були здійснені наступні заходи:

- шляхом тендерної процедури через систему ProZoro проведено закупівлю навчальних кабінетів фізики, географії, лінгафонного кабінету для опорного навчального закладу громади – Народицької гімназії та здійснено ремонт системи освітлення в цьому навчальному закладі на загальну суму 439,965 тис.грн.

       За кошти місцевого бюджету було здійснено наступні заходи:

- ремонтні роботи  по відновленню водопостачання та встановленню сантехніки в Межиліському ДНЗ (16238 грн.);

- здійснено ремонт системи опалення в Болотницькій ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 24,462 тис.грн.

 

2.Охорона здоров᾽я

 

  Система охорони здоров᾽я Народицької селищної ради представляє собою  заклади , що надають медичні послуги , а саме : Народицька центральна районна лікарня та комунальна установа «Центр первинно медико-санітарної допомоги» Народицької селищної ради з мережею фельдшерських пунктів та  амбулаторій загальної практики сімейної медицини  в населених пунктах громади.

    В рамках виконання плану соціально-економічного розвитку в 2016 році було проведено капітальний ремонт приміщень ФАПів та амбулаторій в с.Залісся, с.Норинці, с.Закусили та с.Базар на загальну суму 1247,30 тис.грн., реконструкцію системи теплопостачання з встановленням теплогенератора модульного Народицької ЦРЛ на суму 1238,651 тис.грн.  з коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури об᾽єднаної територіальної громади.

     Були проведені поточні та косметичні ремонти з коштів місцевого бюджету фельдшерсько- акушерських та фельдшерських пунктів сіл громади, а саме: ФАП с.Селець, с.Ласки,с. Новий Дорогинь; ФП  с.Жерев, с.Латаші,с.Старий Дорогинь, с.Сухарівка, с.Болотниця, с.Снитище, с.Липлянщина; АЗПСМ  смт Народичі.

    З метою покращення матеріально- технічної бази закладів охорони здоров᾽я  в 2016 році було здійснено закупівлю товарно- матеріальних цінностей на суму 70,836тис.грн. з коштів  місцевого бюджету.

    Також було проведено капітальний ремонт дитячого відділення в смт Народичі за рахунок спонсорських коштів.

     За 2016 рік з бюджету Народицької селищної ради були виділені кошти для придбання медичного обладнання в сумі 13,9, 0 тис.грн., встановлення пожежної сигналізації 31,894 тис.грн ., на капітальний ремонт приміщень Народицької ЦРЛ (встановлення метало пластикових вікон) в сумі 494,549тис.грн.

     Для забезпечення надання якісних та своєчасних послуг  протягом 2016 року було залучено 88,20  тис.грн.коштів благодійних організацій для придбання медичної апаратури( відсмоктувач, портативний спірограм, пульсоксіметр, апарат «Плюс», фотометр, апарат УЗТ Sonis? Парафінонагрівач, компресор інгаметор, кухонний лом боліт, холодильники 2 шт.) та коштів гуманітарної  допомоги «Баварський червоний хрест» на суму 96,86575 тис.грн. для закупівлі дефібрилятора, розподільника та 12  водонагрівачів.

          З бюджету громади було виділено кошти для забезпечення медикаментами ветеранів війни 10,000тис.грн, на виконання «Районної комплексної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року», було виділено кошти в сумі 20,000 тис.грн. ; «Районну комплексну програму соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Народицького району на 2013-2017 роки» виділено кошти в сумі 20,000тис.грн.; «Програму і централізовані заходи боротьби з туберкульозом» -16,000 тис.грн.

        За 12 місяців 2016 року в поліклініці зареєстровано 46586 відвідувань, що на 7155 більше ніж за 12 місяців 2015 року.

 

3. Культура та спортивно- масова робота

 

    Відділ культури Народицької селищної ради забезпечує на території громади реалізацію державної політики у сфері культури. Мистецтва, народних промислів. Здійснює управління і контроль у сфері бібліотечної справи, діяльності клубних закладів, культурно-мистецької освіти.

    До складу відділу культури відноситься 46 закладів, а саме: 21 бібліотека та 25 клубних установ та будинків культури , а також Народний краєзнавчий музей.

    Діяльність галузі забезпечує 69 працівників з них 37 клубних працівників та 32 бібліотечних.

     На протязі поточного року в закладах культури району, було проведено ряд культурно-мистецьких заходів; просвітницька робота, зокрема : виставки -вшанування, інформаційні години, уроки пам᾽яті, книжкові виставки, тематичні полички, презентації, бесіди та ін..

    Селищна бібліотека відділу культури нараховує – 1389 читачів, кількість відвідувань на протязі року становила -8640, де було видано -20210 посібників. У звітному році бібліотечний фонд поповнено на суму -53,21429тис.грн. в кількості - 1196 примірників в тому числі :

 • селищна бібліотека – 472 примірника на суму 30,26349 тис.грн.;
 • сільські бібліотеки – 724 примірники на суму 22,95080 тис.грн. Відділом культури проводилась робота з охорони культурної спадщини, забезпечувалась робота Народного краєзнавчого музею.

     По галузі культури  на капітальний ремонт будинків культури в с.Ласки та с.Селець у 2016 році було виділено кошти в сумі 2978,226 тис.грн.  з  коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури територіальної громади.

     За кошти місцевого бюджету було проведено косметичні та поточні ремонти закладів культури, а саме Давидківської бібліотеки та клубу, Болотницького клубу, В᾽язівського будинку культури, Стародорогинського будинку культури та Латашівського клубу на загальну суму 6978,65 грн. А також проведено ремонт системи опалення селищного будинку культури ( освоєно кошти в сумі 20 тис.грн), споруджено накриття для дров вартістю 5560,00 грн, відремонтовано покрівлю котельні селищного будинку культури на суму 1119,30 грн.. Зведення накриття та ремонтні роботи виконані власними силами .

     Рішенням сесії Народицької селищної ради виділено кошти  в сумі 155,000 тис.грн. на проведення капітального ремонту Новорадчанського сільського клубу; 14,000 тис.грн на ремонт огорожі біля селищного будинку культури та 36,700 тис.грн. на заміну дверей у закладах культури (Норинцівському та Заліському будинках культури, Клочківському та Давидківському сільських клубах, а також в селищному будинку культури -  на  вході в селищну бібліотеку та в комп᾽ютерний клуб).

 

 

4.Соціальний захист, опіка та піклування

 

       Центр соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді Народицької селищної ради  постійно оновлюється облік сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

        На початку 2016 року на обліку в Центрі СССДМ перебувала 31 сім᾽я, що опинилася в складних життєвих обставинах, де виховується 69 дітей . Станом на кінець року на обліку перебуває 36 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, в них -82 дитини , а це на 12% більше  порівняно з початком 2016 року.

     Працівниками ЦСССДМ було складено 160 актів початкової оцінки потреб. З початку року соціальним супроводом було охоплено 20 сімей, які опинились в СЖО. Станом на кінець року під соціальним супроводом перебуває 7 таких сімей.

     Протягом року періодично проводились щорічні акції та конкурси, а саме: акція «Тепла домівка зігріта турботою», конкурс «Повір у себе і в тебе повірять інші», інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину».

    Під час роботи спеціалізованого формування, створеного при жіночій консультації ЦРЛ, з метою недопущення відмов від новонароджених дітей, формування навичок відповідального батьківства, з початку року працювали з 83 вагітними, яким було надано 109 соціальних послуг; 32 – соціально- педагогічних; 38- інформаційних; 18- соціально-медичних; 21- соціально-економічна. В результаті  проведеної роботи відсутні відмови від новонароджених дітей.

     З метою профілактики дитячої підліткової злочинності, в тому числі серед  підлітків , молоді діє спеціалізоване формування «Консультаційний пункт при районному секторі кримінальної виконавчої інспекції».  З початку року роботою КВІ охоплено 32 особи, які вчинили злочини, з них 5 неповнолітніх осіб, яким надано за звітний період 149 соціальних послуг.

     Одним із напрямків роботи  Центру є надання послуг та проведення роз»яснювальної роботи серед населення   в ході мобільно-консультаційного пункту соціальної роботи, який проходить в населених пунктах громади. З початку 2016 року було здійснено 86 виїздів. Загалом груповою та індивідуальною роботою було охоплено: дітей до 18 років – 416; молодих осіб віком від 18 до 35 років -692 особи, віком 35 років і більше – 219 осіб.

     Спільно з працівниками поліції, службою у справах дітей , працівниками шкіл проводяться вечірні рейди, метою яких є виявлення неповнолітніх у розважальних закладах та встановлення факту розпиття алкогольних напоїв.

     До Міжнародного Дня сім᾽ї працівники ЦСССДМ  провели комплекс тренінгових  занять у Новорадчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Заліському НВК спільно із соціальними партнерами на тему «Є мама – є сім᾽я».

     З метою попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул з 01.06.2016 року по 31.08.2016 року  проводилась профілактична акція «Безпечні канікули».

     01.06.2016 року  відзначаючи Міжнародний День захисту дітей, було організовано багато конкурсів, змагань різноманітного спрямування.

     30 вересня працівники центру за підтримки Народицької селищної ради організували свято для опікунів, піклувальників та усиновлювачів громади із врученням подарунків та подяк.

     Проведеною роботою забезпечено дотримання типових стандартів надання соціальних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді.

     До сфери соціального захисту , опіки та піклування відноситься Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Народицького району.  В Народицькому територіальному центрі на обслуговуванні знаходиться 190 підопічних похилого віку , із них 38 чоловік по смт Народичі.

      В Народицькому ТЦСО діють такі підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома та відділення по організації надання соціально-побутових послуг.

     Основними завданнями центру є :

 • виявлення громадян , формування електронної бази даних таких громадян, визначення ( оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні(наданні соціальних послуг);
 • забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
 • установлення зв᾽язків з підприємствами, установами  та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування.

     Середнє навантаження на соціальних працівників складає – 8 чоловік.  Матеріально-технічна база територіального центру задовільна. Загальна чисельність штату -39 чоловік, в тому числі 27 соціальних працівників.

      За  2016 рік проведено перевірок по громаді в 45 населених пунктах.

      Народицький територіальний центр для покращення умов обслуговування співпрацює з Народицькою ЦРЛ та центром ПМСД , щодо покращення стану здоров᾽я підопічних. З початку року на обліку знаходиться 7 пенсіонерів, які сплачують соціальні послуги. Сума надходжень складає 7949,34 грн.

      До Дня Перемоги 20 підопічним була надана матеріальна допомога  на суму 1988,00 грн. продуктами харчування ( із власних надходжень).

      Благодійний фонд « Хлібний дім» м.Житомир виділив кошти на гаряче харчування 18 –м підопічним на суму 76391,10 грн., та надав  гуманітарну допомогу ( б/в одягом ) на суму 76850,70 грн.

     До Дня акції «Милосердя» територіальним центром бола проведена робота із організаціями та іншими структурними підрозділами. Сума видатків становила 4090,52 грн.

     Протягом 2016 року трактором було зароблено коштів -1188,02 грн.

     В цьому році було придбано новий комп᾽ютер.

     Приділяється постійна увага до потреб підопічних, в тому числі інвалідам різних категорій, вдовам та ветеранам війни для поліпшення їх медичного та соціально-побутового обслуговування, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.

 

 

5. Охорона навколишнього середовища

 

     З метою забезпечення збереження навколишнього середовища в смт Народичі в 2016 році було упорядковано сміттєзвалища біля мосту по вулиці 30 років Перемоги в смт Народичі та встановлено сміттєві контейнери,  розчищено територію та зведено під᾽їздні шляхи для створення місця для розміщення твердих побутових відходів за межами смт Народичі; ліквідовано стихійне сміттєзвалище на вул..Жукова, Житомирській ( біля Укртелекому) ліквідовані 2 сміттєзвалища по вул. Замковій  на їх місці встановлено та облаштовано сміттєві контейнери ;  виготовлено проектно-кошторисну документацію  на реконструкцію очисних споруд господарсько-побутової каналізації в смт Народичі.

 

 

 

6. Житлово- комунальне господарство

 

     З метою забезпечення належного рівня життєдіяльності на території Народицької об᾽єднаної територіальної громади діють два комунальні підприємства : КП «Народичікомунсервіс» та КП»Комунальник». 

     Протягом року цими організаціями було здійснено ряд заходів , спрямованих на забезпечення комфортних, належних та безпечних  умов для жителів громади; на покращення благоустрою населених пунктів; на приведення водогінних мереж громади в належний технічний та санітарний стан.

      Протягом 2016 року КП «Комунальник» та територіях сіл громади було проведено слідуючі заходи :

 • проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини із заміною водонапірних башт в  с.Старий Дорогинь, с. Залісся;
 • капітальний ремонт артезіанських свердловин в с.Закусили;
 • проведено поточні ремонти водогонів в с.Закусили, с.Болотниця (заміна глибинного насоса), с.Новй Дорогинь, с.Радча; с.Залісся, с.Ласки та с.Старий Дорогинь в с.Норинці замінено вікна та двери на станції знезалізнення) – кошти місцевого бюджету;
 • зведено огорожі в селах Старий Дорогинь , Латаші  та селі Базар загальною протяжністю близько 1 км.

      В 2016 році даним комунальним підприємством було освоєно 578,20 тис.грн. коштів державної субвенції для  реалізації проектів спрямованих на капітальний ремонт водопровідних мереж.

       КП«Народичікомунсервіс»  в адміністративному центрі   було здійснено наступні заходи:

 • демонтовано 5 аварійно-небезпечних елктроспоруд біля мосту по вул.30 років Перемоги;
 • здійснено  ремонт та установлення 5 секцій металевої огорожі біля п᾽ятиповерхових будинків по вул. 30 років Перемги;
 • встановлено 3 дверей в підвальних приміщеннях двох п᾽ятиповерхових будинків;
 • здійснено капітальний ремонт покрівлі та системи електропостачання будинків 21 та 21 а по вул. 30 років Перемоги;
 • проведено капітальний ремонт водогінної мережі в смт Народичі;
 • проведено поточні ремонти башт в смт Народичі по вул. Свято-Миколаївській, вул. Миру, вул. Житомирській;
 • зведено та пофарбовано огорожу загальною протяжністю   800 метрів по вулиці Свято-Миколаївська та на перехресті вулиць Свято –Миколаївська та Корольова;
 • зведено огорожу загальною протяжністю біля 130 метрів біля будинку №14 по вулиці Левицького та буд.№189 по вулиці Свято-Миколаївська
 • зведено біля 20 метрів бетонної огорожі в районі автостанції;
 • здійснено ремонт 2-х колодязів каналізації по вулиці 1-го Травня ,17 та Левицького ,14 та замінено 10 м.каналізаційних труб по вул. Левицького,14;
 • з метою економії коштів та  забезпечення теплом та гарячою водою в осінньо-зимовий період, безкоштовно власними силами  КП «Народичікомунсервіс» заготовлено біля 40складометрів дров , власними силами з підручних матеріалів виготовлено лопату чистки снігу для мотоблоку;
 • для КП «Народичікомунсервіс» було придбано мотоблок, мотокосу, компресор, болгарку, фекальний насос, бочка асенізатор, відбійний молоток та електрогенератор за кошти місцевого бюджету;
 • за рахунок коштів субвенції придбано 2 одиниці нової техніки (екскаватор МТЗ та самоскид ГАЗ);
 • здійснено поточний ремонт дитячого майданчика в Свято-Миколаївському парку;
 • проведено ремонт освітлення в Свято-Миколаївському парку та по вулиці Свято-Миколаївська , вул.Ярослава Мудрого, а також району автостанції (вул. Юрченка), частково вулиці Житомирська та 30 років Перемоги з встановленням енергозберігаючих ламп.

      За звітний період КП «Народичікомунсервіс»  було освоєно 3749,3

тис.грн. коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури громади.

       Працівниками  КП «Народичікомунсервіс» щоденно здійснюються заходи по прибиранню та вивезенню сміття з метою забезпечення належного санітарного стану в адміністративному центрі громади – смт Народичі.

 

7. Транспорт та дорожнє господарство

 

     Протягом 2016 року за кошти місцевого бюджету було проведено поточний ремонт доріг:

 • с.Межиліска ( вул. Шкільна, вул. Злагоди, вул. Гагаріна);
 • с.Базар ( вул. Заводська, вул. Молодіжна);
 • с.Сухарівка ( вул. Польова);
 • с.Залісся (вул. Ватутіна) с.Давидки
 • с.Радча ( вулиці Лісова, Благовіщенська, Польова, Садова, Зарічна, Шкільна);
 • с.Ласки (пров. Стадіонний)

     Проведено капітальні ремонти доріг місцевого значення , загальною протяжністю 1434 метри за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури та субвенції на в сумі 3559,628 тис.грн.,:

 • смт Народичі (вул. Героїв Пожежниї, вул.. Юрченка);
 • с.Норинці ( вул. Молодіжна).

  Для капітального ремонту доріг: с.Базар ( вул. Шкільна) та с.Болотниця

(вул. Молодіжна), було використано субвенцію з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

    В 2016 році було приведено в належний стан сполучення через річки, а саме : ремонт мостів в с.Ласки та в с.Межиліска.

 

 

8. Заходи пов»язані з реалізацією конкурентної та інвестиційної політики

 

     Конкурентна та інвестиційна політика Народицької селищної ради ОТГ полягає в постійному оновленні бази даних інвестиційних пропозицій, вільних земельних ділянок та незадіяних виробничих приміщень, які можуть були запропоновані інвесторам для реалізації інвестиційних проектів; Народицька селищна рада сприяла у наданні пільг ( податкові, пільгові умови оренди тощо) суб᾽єктам господарювання, що впроваджують інвестиційні прокти, які мають стратегічне значення для економічного розвитку територіальної громади; проводилась робота в плані  налагодження співпраці з суб᾽єктами господарської діяльності у рамках реалізації проектів державно-приватного партнерства; встановлено чітка процедура затвердження та погодження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги; проводилась активна робота по  недопущенню встановлення адміністративних бар᾽єрів.

 

9. Протипожежний захист

 

     Для забезпечення протипожежного захисту  , а саме запобігання пожежам було визначено місцем дислокації місцевої пожежної команди с.Базар , що знаходиться на значній відстані від адміністративного центру громади, відповідно до вимог нормативних документів та з урахуванням раціонального покриття територій зонами виїздів підрозділів.  Проведено  організаційні роботи по створенню об᾽єкта спільного користування – пожежного посту, його утриманню, укладанню угод між органами місцевого самоврядування та лісогосподарськими та сільськогосподарськими підприємствами на виконання заходів із забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах.

 

    Фінансування заходів Програми соціально-економічного розвитку Народицької селищної ради об᾽єднаної територіальної громади на 2016 рік здійснювалося з урахуванням реальних можливостей селищного бюджету та за рахунок коштів державних субвенцій.

   

 

 

Секретар селищної ради                                                    О.В.Прокопенко

      

 

 

 

                                                                                                 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь