Житомирська область, Народицький район

Про надання дозволу КП «Комунальник» Народицької селищної ради на продовження договору оренди

Дата: 31.07.2020 11:44

НАРОДИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від 24.07.2020                                           № 152

Про надання дозволу КП «Комунальник»

Народицької селищної ради  на продовження

договору оренди

Відповідно до статті 29  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 27.12.2019 р. виконавчий комітет Народицької селищної  ради

ВИРІШИВ :

1.Надати дозвіл КП «Комунальник» Народницької селищної ради на продовження договору оренди з ПЗ «Древлянський», без проведення аукціону, який укладений та продовжуються вперше з 01.09.2020 року терміном на 2 роки 11 місяців, з орендною платою 1,00 грн. в  рік без ПДВ. (пожежний авномобиль марки ГАЗ 5312, 1988 року випуску, державний номерний знак  8081 ЖИО, шасі ХТН 53120011100045) .

2.Директору КП «Комунальник» Народицької селищної ради Ковальчуку В.М. -продовжити договір оренди відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 27.12.2019 р., Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Заступник селищного голови                                       Олег КАРАНДЮК