Змінювати свій внутрішній світ на краще-це те,над чим ми можемо постійно працювати.

Дата: 25.04.2019 11:06

19 квітня начальником відділу активної підтримки безробітних Овруцької районної філії обласного центру зайнятості Тетяною Коркушко було проведено тренінг для жителів Народицької територіальної громади на тему:"Впевненість у собі - запорука успіху". Метою даного заходу  було оволодіння учасниками технікою позитивної само презентації з використанням  вправ: привітання «Моє ім’я -мої риси характеру», «Виступ без підготовки» та сприяння  формуванню вмінь максимально використовувати власні можливості,свідомо керувати своїм життям і долати внутрішні і зовнішні перешкоди, вправа «Кроки клієнтів». Під час заходу було обговорено з учасниками поняття успіху та як  досягти його в житті, вправа «Цінності та мотиви».