Житомирська область, Народицький район

Про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2020 роки

Дата: 15.02.2019 11:51

У К Р А Ї Н А                               проект

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцята сесія                                                                   VІІ скликання

від 21.02.2019 р. №

Про хід виконання Програми боротьби

з онкологічними захворюваннями на 2018-2020 роки

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію т.в.о. головного лікаря КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради Пащук М.І. ,селищна рада

ВИРІШИЛА :

1.Інформацію т.в.о. головного лікаря КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради Пащук М.І.  про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від  23.02.2018 року №704 - прийняти до відома.

2.Т.в.о.головного лікаря КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради  Пащук М.І.-  і надалі підвищувати ефективність заходів щодо профілактики, раннього виявлення онкологічних хвороб, лікування онкохворих та створення умов для поліпшення якості їх життя.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних  питань , питань торгівлі та соціального захисту.

Селищний голова                                           А.О.Леончук