Житомирська область, Народицький район

Про затвердження у новій редакції Положення про відділ освіти Народицької селищної ради Житомирської області

Дата: 15.02.2019 16:43

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцята  сесія                                                                   УІІ скликання

від 21.02.2019 р. №

Про затвердження у новій редакції

Положення про відділ освіти Народицької

селищної ради Житомирської області

Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з гуманітарних питань, питань торгівлі та соціального захисту населення,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Положення про  відділ освіти Народицької селищної ради Житомирської області (додається).

2. Начальнику відділу освіти Народицької селищної ради Житомирської області забезпечити здійснення державної реєстрації Положення про  відділ освіти Народицької селищної ради Житомирської області у новій редакції.

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення Народицької селищної ради від 07.06.2017 № 506 «Про передачу Народицької районної дитячо-юнацької спортивної школи в оперативне управління відділу освіти Народицької селищної ради Житомирської області» та  рішення Народицької селищної ради від 07.06.2017 № 507 «Про зміну назви установи».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань, питань торгівлі та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                                          А.О.Леончук