Житомирська область, Народицький район

Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Древлянський»

Дата: 15.02.2019 16:38

УКРАЇНА                                  проект

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцята  сесія                                                                   VІІ скликання

від 21.02.2019 р. №

Про надання дозволу на спеціальне

використання природних ресурсів

у межах ландшафтного заказника

місцевого значення «Древлянський»

Відповідно до статті 9.1. Закону України «Про природно-заповідний фонд України», розглянувши звернення ДП «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» від 17.01.2019 року №47, селищна рада

ВИРІШИЛА:

Надати дозвіл ДП «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» на спеціальне використання природних ресурсів у межах ландшафтного заказника місцевого значення «Древлянський»:

1.В  Кліщівському лісництві :  кв.49 вид.4 -площа 2,3 га., кв.49 вид.8- площа 1,6 га., кв.49 вид.9- площа 3,9 га., кв.86 вид.12- площа 9,0 га., кв.86 вид.16(2)- площа 6,0 га., кв.108 вид.4 -площа 3,0 га., кв.108 вид.13-площа 0,5 га..

2.В Народицькому лісництві :  кв.131 вид.7 (2)-  площа 6,6 га., кв.131 вид. 7 (3) - площа 3,5 га., кв.134 вид.1- площа 2,9 га., кв.135 вид.10 (2) - площа 7,4 га., кв.135 вид.10(3)-  площа 7,0 га.

Селищний голова                                                      А.О.Леончук