Житомирська область, Народицький район

Про визначення мінімальної суми оренди одного квадратного метра загальної площі

Дата: 21.01.2019 10:11

Оприлюднено 21.01.2019р.                                                                                                     ПРОЕКТ

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцятої   сесія                                                                         VІІ скликання

від       .02. 2019 р.  №

Про визначення мінімальної суми оренди

одного квадратного метра загальної площі

нерухомого майна фізичних осіб на території

населених пунктів Народицької селищної

ради на 2019 рік

Керуючись ст.28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно  до підпункту 170.1.2 пункту 170,1 статті 170 Податкового кодексу України, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.08.2017 року № 195 «Про прогнозні середньорічні показники  опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2018 рік» та з метою упорядкування розміру  орендної плати, що зазначаються в договорах оренди та визначення механізму оподаткування  доходу від  надання нерухомості в оренду (суборенду) та житловий найм, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального  призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм в населених пунктах Народицької селищної ради  у розмірі відповідно до додатку.

2. Овруцькій ДПІ Овруцького управління ГУ ДФС у Житомирській області при визначенні об'єкту оподаткування враховувати розмір мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення при передачі в  оренду (суборенду) та житловий найм.

3. Це рішення набирає чинності з моменту прийняття.

4. Додатки до цього рішення є його невід?ємною частиною.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету і комунальної власності.

Селищний голова                                             А.О.Леончук

Додаток  1

до рішення №

30 сесії селищної ради

VII скликання від 19.02.2019 р.

РОЗРАХУНОК

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»  мінімальна вартість  місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна за такою формулою:

Рн

Р =                             хM хФхТ

К * 12

Де Р-  мінімальна вартість місячної оренди1 кв. метра загальної площі нерухомого майна у гривнях.

Рн – середня вартість1 кв. метра новобудованого об'єкта подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях.

К – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об”єкта (від 5 до 100 років)

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна (методика)

Ф- коефіцієнт функціонального призначення об'єкта нерухомого майна:

Т – інші якісні характеристики об?єкта (висота житлового приміщення, внутрішнє оснащення, технічний стан тощо)

У відповідності до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.08.2017 року № 195 «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонамиУкраїни на 2018 рік» опосередкована вартість нового житла у розрахунку на 1 кв. метр по Житомирській області складає 10719 грн.

Середній проектний строк експлуатації об’єктів нерухомого майна  по Народицькій селищній раді складає 75 років.

Згідно з розташуванням об’єкту оренди застосовуються  наступні коефіцієнти:

центр – коефіцієнт 2

інші населені пункти - коефіцієнт 1

У разі використання такого об'єкта для провадження виробничої діяльності застосовується коефіцієнт 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб – 1.

Мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування та  функціонального призначення і передачі в оренду (суборенду) та житловий найм  на території Народицької  селищної ради  зазначена в Додатку 2 до рішення.

Секретар  ради                                              О.В.Прокопенко

до рішення №

30  сесії селищної ради

VIIскликання від 19.02.2019 р.

Мінімальної  вартості місячної оренди квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця її розташування, функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Народицької селищної ради

на 2019 рік

Місце розташування об’єкта