Житомирська область, Народицький район

Про Порядок і норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств Народицької селищної ради

Дата: 21.12.2018 16:31

У К Р А Ї Н А                                    проект

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев’ята   сесія                                                                VІІ скликання

від 20.12.2018 р. №

Про Порядок і норматив  відрахування

частини прибутку (доходу) комунальних

підприємств Народицької селищної ради

Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” ,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок і норматив відрахування до загального фонду селищного бюджету комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності територіальної громади Народицької селищної ради, частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності на 2019 рік  (додається).

2.Овруцькій об’єднаній державній податковій інспекції  ГУ ДФС у Житомирській області - здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини прибутку (доходу комунальними підприємствами відповідно до Порядку і нормативів відрахувань частини прибутку (доходу).

3.Визнати таким, що втратило чинність, рішення 5 сесії  селищної ради від 18.05.2016 року №182 «Про Порядок і норматив  відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств Народицької селищної ради».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Селищний голова                                                                          А.О.Леончук

до рішення селищної ради

від 20.12.2018р.  №

ПОРЯДОК І НОРМАТИВ

відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, засновником яких є Народицька селищна рада

1. Даний Порядок і норматив регламентують здійснення відрахування до загального фонду селищного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Народицької селищної ради, за результатами фінансово-господарської діяльності.
  2. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду селищного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності провадяться комунальними підприємствами у розмірі 6 відсотків чистого прибутку (доходу).
  1. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду селищного бюджету за відповідний період, визначається, виходячи із обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та розміру відрахування частини чистого прибутку (доходу), зазначеного у п.2 цього Порядку.
  2. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду селищного бюджету, розраховується комунальними підприємствами відповідно до порядку складання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), встановленого Державною податковою адміністрацією України щодо відрахування частини чистого прибутку (доходу) державними підприємствами до Державного бюджету України. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом із фінансовою звітністю подаються до  Овруцької об’єднаної державної податкової інспекції у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.
  3. Визначена відповідно до п. 2 цього Порядку частина чистого прибутку (доходу), зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду селищного бюджету, відкритий у відділенні Державного казначейства України у Народицькому районі.

Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати частини чистого прибутку комунальні підприємства несуть у відповідності до чинного законодавства

Секретар   селищної  ради                                             О.В.Прокопенко