A A A K K K
для людей із порушенням зору
Народицька селищна територіальна громада
Народицька селищна військова адміністрація
Коростенський район, Житомирська область

Поіменне голосування №- «Поіменне голосування 12 сесія VIII скликання»

Кількість переглядів: 206
Скликання: 8 скликання
Сесія: 12 сесія
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 29.10.2021
Автор: Народицька селищна рада
Номер документу: -
Назва документу: Поіменне голосування 12 сесія VIII скликання
Прикріплені файли:
 1. Про склад лічильної комісії. (1.49 МБ)
 2. Про затвердження регламенту роботи. (1.47 МБ)
 3. Про порядок денний сесії селищної ради (1.44 МБ)
 4. Про включення до порядку денного питання “Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Народицького селищного голови Бученко Лідії Іванівни” (1.96 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення селищної ради № 28 від 22.12.2020 р. «Про Програму соціального захисту незахищених верств населення Народицької селищної ради на 2021 - 2025 роки». (1.56 МБ)
 6. Про внесення змін до бюджету Народицької селищної територіальної громади на 2021 рік. (1.48 МБ)
 7. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (1.65 МБ)
 8. Про затвердження документацій із землеустрою, та надання земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (1.56 МБ)
 9. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, (які розташовані в межах населеного пункти) (1.71 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту (1.54 МБ)
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу. (1.63 МБ)
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу. (1.62 МБ)
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу. (1.62 МБ)
 14. Про розірвання договору оренди земельної ділянки № 61 від 31.12.2015 року з ПП Янковець Галиною Іванівною в зв’язку з припиненням комерційної діяльності. (1.53 МБ)
 15. Про надання дозволу виконкому Народицької селищної ради на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в с. Селець, по вулиці Преображенська, 196 а, загальною площею 0,1824 га. (1.57 МБ)
 16. Про передачу у власність раніше сформованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (1.55 МБ)
 17. Про передачу у спільну часткову власність раніше сформовану земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коминар Наталії Василівни та Савлук Тетяні Василівні. (1.57 МБ)
 18. Про надання дозволу Cамофал Ганні Станіславівні та Буренко Юлії Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарс (1.71 МБ)
 19. Про надання дозволу Ткачуку Анатолію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (1.69 МБ)
 20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 7,9378 га за межами с.Жерев. (1.56 МБ)
 21. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.09.2021 № 355 «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного (1.73 МБ)
 22. Про знаття з розгляду питання «Про внесення змін до рішення селищної ради № 8 від 11.12.2020 р. «Про утворення старостинських округів Народицької селищної ради»» до повного його опрацювання. (1.87 МБ)
 23. Щодо повернення питання «Про внесення змін до рішення селищної ради № 8 від 11.12.2020 р. «Про утворення старостинських округів Народицької селищної ради»» для розгляду на наступному пленарному засіданні XII сесії Народицької селищної ради. (2.01 МБ)

Поіменне голосування 12 сесії селищної ради VIII скликання

29.10.2021 року

 1.  Про склад лічильної комісії.
 2.  Про затвердження регламенту роботи.
 3.  Про порядок денний сесії селищної ради.
 4.  Про включення до порядку денного питання "Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Народицького селищного голови Бученко Лідії Іванівни".
 5.  Про внесення змін до рішення селищної ради № 28 від 22.12.2020 р. «Про Програму соціального захисту незахищених верств населення Народицької селищної ради на 2021 - 2025 роки».
 6.  Про внесення змін до бюджету Народицької селищної територіальної громади на 2021 рік.
 7.  Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 8.  Про затвердження документацій із землеустрою, та надання земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 9.  Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, (які розташовані в межах населеного пункти).
 10.  Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту.
 11.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу.
 12.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу.
 13.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва терміном на 20 років на умовах оренди в межах смт. Народичі гр. Шкопіру Івану Петровичу.
 14.  Про розірвання договору оренди земельної ділянки № 61 від 31.12.2015 року з ПП Янковець Галиною Іванівною в зв’язку з припиненням комерційної діяльності.
 15.  Про надання дозволу виконкому Народицької селищної ради на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в с. Селець, по вулиці Преображенська, 196 а, загальною площею 0,1824 га.
 16.  Про передачу у власність раніше сформованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17.  Про передачу у спільну часткову власність раніше сформовану земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коминар Наталії Василівни та Савлук Тетяні Василівні.
 18.  Про надання дозволу Cамофал Ганні Станіславівні та Буренко Юлії Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 19.  Про надання дозволу Ткачуку Анатолію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 20.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 7,9378 га за межами с.Жерев.
 21.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.09.2021 № 355 «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»
 22.  Про знаття з розгляду питання «Про внесення змін до рішення селищної ради № 8 від 11.12.2020 р. «Про утворення старостинських округів Народицької селищної ради»» до повного його опрацювання.
 23.  Щодо повернення питання «Про внесення змін до рішення селищної ради № 8 від 11.12.2020 р. «Про утворення старостинських округів Народицької селищної ради»» для розгляду на наступному пленарному засіданні XII сесії Народицької селищної ради.

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь