A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Народицька громада
Житомирська область, Народицький район

Поіменне голосування №0 «Поіменне голосування 36 сесія 7 скликання»

Кількість переглядів: 112
Скликання: 36 сесія
Сесія: 36 сесія
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 10.12.2019
Номер документу: 0
Назва документу: Поіменне голосування 36 сесія 7 скликання
Прикріплені файли:

Про регламент роботи 36 сесії селищної ради

Про склад лічильної комісії

Про затвердження порядку денного

1.Про внесення змін до рішення Народицької селищної ради № 1106 від 11.07.2019 року  « Про затвердження переліку проектів що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету селищному бюджету на формування інфраструктури Народицької об’єднаної територіальної громади”.

2.Про внесення змін до рішення Народицької селищної ради № 1168 від 11.10.2019 року  « Про затвердження переліку проектів що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету селищному бюджету на формування інфраструктури Народицької об’єднаної територіальної громади”.

3.Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

4.Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад.

5.Про затвердження договору про співробітництво територіальних громад.

6.Про надання дозволу громадянам на приватизацію житлових будинків.

Королю Михайлу Олександровичу с.Ласки вул.Михайлівська,20

Мазуркевич Надії Олександрівні с.Залісся вул.Ватутіна,128

Содолю Сергію Леонідовичу с.Латаші вул.Житомирська,46

7.Про прининення діяльності Стародорогинського ДНЗ « Сонечко» шляхом ліквідації.

8.Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у  межах ландшафтного заказника місцевого значення « Древлянський».

9.Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.12.2015 року №7«Про  затвердження складу постійних комісій селищної ради».

10.Про внесення змін до рішення  селищної ради від 17.12.2015 року  №8«Про  обрання голів постійних комісій селищної ради».

11.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки з передачею у власність та оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12.Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки з передачею у власність   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,1500 га по вул. Свято-Миколаївська, 204 в смт. Народичі гр. Бондару Олегу Івановичу.

14.Про надання дозволу на розробку детального плану території    по вул. Свято-Миколаївська 204 в смт. Народичі.

15.Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в смт.Народичі, вул.Полякова, 34 .

16.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння  Степанчук Альоні Валеріївні 

17.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

18.Про затвердження   документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність     для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка.

19.Про затвердження  проєктів із землеустрою та надання земельних ділянок у власність для  ведення особистого селянського господарства.

20.Про надання дозволу громадянам на виготовлення  технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21.Про надання дозволу Можар Жанні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

22.Про надання дозволу Нестерчуку Сергію Миколайовичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва та передачу її в приватну власність громадянам.

24.Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Андрушку Івану Миколайовичу .

25.Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Пуховець Тетяні Іванівні .

26.Про передачу у власність раніше сформованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з землі резерву на для ведення особистого селянського господарства

 28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни  цільового призначення, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах.

 29.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с.Липлянщина. 

30.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами  с.Ласки.

31.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної  власності, яка розташована  за межами с.Закусили      

 32.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності, яка розташована за межами с.Бабиничі       

 33.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с.Болотниця     

 34.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована   за межами с.Бродник.  

35.Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 36.Про внесення змін до рішення селищної ради №1067 від 19.04.2019 року «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Народицької селищної ради, для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами»

 37.Про надання дозволу Народицькій селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с.Гута-Ксаверівська       

38.Про припинення договору оренди земельної ділянки №81 від 01.10.2019 року з фізичною особою Готовським Василем Фатейовичем.

39.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (невитребувані паї) укладеного з ТОВ «ВП «Полісся»» у зв’язку з державною реєстрацією права власності.

40.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (невитребувані паї) укладеного з Фермерським господарством Кавецького  у зв’язку з державною реєстрацією права власності.

 41. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою з метою зміни її цільового призначення на 01.08-для сінокосіння і випасання худоби.

 42.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою зміни  цільового призначення земельної ділянки загальною площею 11,0911 га. за межами с.Бабиничі.

 43.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою зміни  цільового призначення земельної ділянки загальною площею 37,6734 га. за межами с.Болотниця.

44.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою зміни  цільового призначення земельної ділянки загальною площею 36,3158 га. за межами с.Гуто-Мар’ятин.

 45.Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою з метою зміни цільового призначення  земельних ділянок  для  продажу права оренди на земельних торгах.

 46.Про внесення змін до рішення 31 сесії Народицької селищної ради від 19.04.2019 року №1045 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інветаризації земельної ділянки комунальної власності»

 47.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки,  яка надана в оренду ПрАТ «ВФ Україна» за межами населеного пункту Народицької селищної ради.

 48.Про   поновлення строку дії договору оренди з  ПрАТ «ВФ Україна» на земельну ділянку в межах населеного пункту с. Базар. 

 49.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (не успадкованого паю) укладеного з ТОВ «Норинцівське»  у зв»язку з державною реєстрацією права власності за спадкоємцем Крошкою Ларисою Іванівною .

 50.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (не успадкованого паю) укладеного з ТОВ «Норинцівське»  у зв»язку з державною реєстрацією права власності за спадкоємцем Кульбовською Альоною Іванівною .

51.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (не успадкованого паю) укладеного з ТОВ «Зірка Полісся»  у зв»язку з державною реєстрацією права власності за спадкоємцем Мошинським Миколою Володимировичем 

 52.Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (не успадкованого паю) укладеного з ТОВ «Благодійний Союз»  у зв»язку з державною реєстрацією права власності за спадкоємцем Миколаєць Галиною Іванівною.

  53.Про розірвання за згодою сторін   договору   оренди земельної ділянки № 61 від 19.04.2019 року загальною площею 32,00 га укладений між Народицькою селищною радою та ФОП Андрєєвим Богданом Юрійовичем.

  54.Про  надання земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража Ковальчук Сергію Петровичу .

  55.Про  надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарств площею 0,12  га гр. Макарчук Ганні Олександрівні в смт. Народичі по вул. Свято-Миколаївська, 197.

   56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими енергетичними об»єктами компанії АТ «Житомиробленерго» в межах смт. Народичі .

   57.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими енергетичними об»єктами компанії АТ «Житомиробленерго» в межах с. Радча .

   58.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими енергетичними об»єктами компанії АТ «Житомиробленерго» в межах с. Норинці .

   59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими енергетичними об»єктами компанії АТ «Житомиробленерго» в межах с. Гуто-Мар»ятин.

   60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими енергетичними об»єктами компанії АТ «Житомиробленерго» в межах с. Базар .

   61.Про розгляд клопотання ГО «Честь.Рівність.Рівноправ’я».

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь