Житомирська область, Народицький район

Про внесення змін до Програми соціального захисту незахищених верств населення територіальної громади Народицької селищної ради  на 2016-2017 роки

У К Р А Ї Н А                                проект

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята  сесія                                                                   УІІ скликання

від  21.04.2017 р.№___

Про внесення змін до Програми

соціального захисту незахищених

верств населення територіальної громади

Народицької селищної ради  на 2016-2017 роки

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до Програми соціального захисту незахищених верств населення територіальної громади Народицької селищної ради на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням третьої сесії селищної ради від 24.02.2016 року № 110,  з врахуванням змін, внесених рішенням десятої сесії селищної ради від 07.12.2016 року № 383 :

1.1. пункт 4 розділу УІІІ програми  викласти в редакції пункту 5 :

« надавати  одноразову матеріальну допомогу ветеранам війни,учасникам бойових дій,дітям війни,інвалідам (війни ,ЧАЕС та загального захворювання), дітям- інвалідам,учасникам АТО та членам сімей загиблих в зоні АТО, малозабезпеченим,непрацездатним громадянам,багатодітним сім’ям, дітям – сиротам на лікування та вирішення матеріально- побутових питань, також громадянам, які потерпіли від пожежі, тощо; на протязі 2016-2017 років; виконком селищної ради ;  селищний бюджет; фінансування всього – 60000 грн.; 2016 рік -30000 грн.; 2017 рік -30000 грн.).

1.2.пункт 5 викласти в наступній редакції  « проведення лікування  та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного (хірургічного, терапевтичного), зубного протезування, забезпечення ендопротезування учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих  учасників антитерористичної операції ; на протязі  2017 року; селищна рада, Народицька ЦРЛ, КУ «ЦПМСД»; селищний бюджет,обласний бюджет;  фінансування всього -  80000 грн.; 2017 рік- 80000 грн .».

Селищний голова                                                    А.О.Леончук