Житомирська область, Народицький район

Про Порядок використання коштів та надання грошової  допомоги на проведення лікування та медичної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих

У К Р А Ї Н А                                проект

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята  сесія                                                                   УІІ скликання

від  21.04.2017 р.№___

Про Порядок використання коштів

та надання грошової  допомоги на

проведення лікування та медичної

реабілітації учасників антитерористичної

операції та членів сімей загиблих

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , селищна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити  Порядок використання коштів та надання грошової допомоги на проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного (хірургічного, терапевтичного) зубного протезування, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначені згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (додається).

Селищний голова                                                    А.О.Леончук

рішення 14 сесії селищної ради

від 21.04.2017 року №

1.На лікування та медичну реабілітацію, в тому числі стоматологічне лікування (хірургічне, терапевтичне) зубне протезування у лікувально-профілактичних закладах Житомирської області за рахунок коштів  бюджету громади, обласного бюджету мають право учасники антитерористичної операції, зареєстровані на території Народицької об’єднаної територіальної громади, та отримали поранення, набули захворювання внаслідок виконання обов’язків військовослужбовців під час проведення антитерористичної операції, та члени сімей загиблих вищезазначених категорій осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначені пунктом 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2.Лікувальними закладами (Народицькою центральною районною лікарнею або  КУ «Народицький центр первинної медико-санітарної допомоги») проводиться обстеження, видається направлення пацієнту у обласні  заклади охорони здоров’я, в яких буде проводиться лікування та реабілітація, в тому числі стоматологічне лікування (хірургічне, терапевтичне) з рекомендованим планом лікування.

3.Для отримання грошової допомоги на лікування та медичну реабілітацію вказані категорії громадян подають документи до селищної ради:

-направлення, встановленого зразка, від Народицької  центральної районної лікарні або  КУ «Народицький центр первинної медико-санітарної допомоги», погоджене  селищним головою (згідно додатку);

-заяву;

-копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;

-копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

-документ, що засвідчує участь в антитерористичній операції, а члени сімей загиблих осіб - копію посвідчення члена сім’ї загиблого.

4.Реєстри  з обласних закладів охорони здоров’я пролікованих учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначені згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту до 30 числа щомісяця розглядається на виконкомі селищної ради на  відшкодування  лікування та медичну реабілітацію, в тому числі стоматологічне лікування (хірургічне, терапевтичне), зубне протезування  на умовах співфінансування: з обласного бюджету та селищного бюджету , але не більше 2,0 тис. грн. на одну особу.

5.На підставі рішення виконкому селищної ради до 25 числа щомісяця згідно з реєстром  селищна рада перераховує кошти  обласним лікувально-профілактичним закладам , в яких пройшли лікування учасники антитерористичної операції та члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які визначені пунктом 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Секретар  селищної ради                                              О.В.Прокопенко

До Порядку використання коштів та надання

грошової допомоги на проведення

лікування та медичної реабілітації, в тому