Житомирська область, Народицький район

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій

Оприлюднено 20.03.2017 року                                                                                                                 ПРОЕКТ

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята   сесія                                                                   УІІ скликання

від 21.04. 2017 №

Про покладання обов’язків

із вчинення нотаріальних дій

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», наказу Міністерства юстиції України від 11.11.2011  № 3306/5 «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити Будька Олександра Васильовича, який виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Базар, Рудня Базарська, Великі Миньки, Колосівка, Листвинівка Народицького району Житомирської області

2. Уповноважити Фомичеву Галину Миколаївну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл В’язівка, Слобода В’язівська, Липлянщина Народицького району Житомирської області.

3. Уповноважити Романенко Тетяну  Миколаївну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Гуто-Мар’ятин, Славковиці, Рубежівка,Старий Кужіль, Сингаї, Межиліска, Карпилівка, Осика,  Голубієвичі, Буда - Голубієвичі, Вила, Недашківка, Васьківці, Заводне Народицького району Житомирської області.

4. Уповноважити Ярошенко Тетяну Яківну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Закусили, Бабиничі, Жерев Народицького району Житомирської області.

5. Уповноважити Гаврильчука  Віктора  Володимировича, який виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Залісся, Давидки, Радча, Нова Радча, Грезля, Стара Радча, Тичків, Вільхова, Ровба, Мотійки, Христинівка,  Ноздрище Народицького району Житомирської області.

6. Уповноважити Печкаря Григорія  Івановича, який виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території села Ласки Народицького району Житомирської області.

7. Уповноважити Ладошка  Михайла Григоровича, який виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Новий Дорогинь, Одруби, Славенщина, Яжберень Народицького району Житомирської області.

8. Уповноважити Бученко Лідію Іванівну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Норинці, Клочки, Оржів, Савченки Народицького району Житомирської області.

9. Уповноважити Фоміну Валентину Іванівну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Старий Дорогинь, Снитище, Латаші Народицького району Житомирської області.

10. Уповноважити Наумову Оксану Миколаївну, яка виконує обов’язки старости  до обрання на перших виборах старост, як посадову особу органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на території сіл Сухарівка, Бродник Народицького району Житомирської області.

11. Дане рішення набуває чинності з 1 травня 2017 року.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Прокопенка О. В.

Селищний голова                                                                 А. О. Леончук