Житомирська область, Народицький район

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про припинення діяльності Болотницької
ЗОШ І-ІІ ступенів шляхом ліквідації

Відповідно до ст. 104, 110, 111 Цивільного кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.11 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 36 Закону України «Про освіту», розглянувши лист відділу освіти Народицької селищної ради від 06.06.2018 року № 549, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити діяльність Болотницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Народицького району Житомирської області шляхом її ліквідації.

2.Утворити та затвердити склад ліквідаційної комісії Болотницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  згідно з додатком 1.

3. Затвердити порядок і строки припинення діяльності юридичної особи - Болотницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Народицького району   Житомирської області згідно з додатком 2.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Селищний голова                                                                        А.О.Леончук