Народицький район, Житомирська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 8-го БЕРЕЗНЯ

Шановні, найчарівніші, любі жінки!

Серед кращих традицій нашого народу є повага і шана до жінки-матері - мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати , жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця  - таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінно повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Тому бажаю вам, щоб не тільки в свята відчували ви чоловічу увагу і турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам , щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.

Анатолій Леончук, селишний голова.