Народицький район, Житомирська область

Програма "Fit for Partnership with Germany" ("Готові до співпраці з Німеччиною")

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини реалізується Програма "Fit for Partnership with Germany" ("Готові до співпраці з Німеччиною").

До участі у Програмі запрошуються суб"єкти малого і середнього підприємництва області.

Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної республіки Німеччини.

Набір претендентів для проходження стажування в Німеччині проходить в проектному бюро GIZ в Україні до 15 березня 2018 року (м.Київ, вул. Велика Васильківська,14, оф.5).