Народицький район, Житомирська область

Про скликання двадцятої сесії селищної ради

НАРОДИЦЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

селищного    голови

від  11.12.2017 року                            № 41- од

Про скликання  двадцятої

позачергової сесії  селищної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Скликати двадцяту позачергову  сесію Народицької селищної ради 15 грудня 2017 року  о  12  годині  у залі засідань селищної ради.

2.На розгляд сесії  винести наступні питання :

1) Про затвердження  проекту,що фінансується  за рахунок субвенції з державного бюджету селищному бюджету на формування інфраструктури Народицької об’єднаної  територіальної громади .

2)  Про внесення змін до рішення  Народицької селищної ради від 24.11.2017 року № 645.

3)  Про внесення змін до рішення  Народицької селищної ради від 19.08.2017 року № 579.

4) Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

3.На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради, головного редактора  ПП « Редакція  Народицького тижневика «Життя і слово»» .

Селищний голова                                                  А.О.Леончук