Народицький район, Житомирська область

Про скликання двадцять третьої сесії селищної ради

НАРОДИЦЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

селищного    голови

від  23.03.2018 року                            № 6- од

Про скликання  двадцять третьої

сесії  селищної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Скликати двадцять третю   сесію Народицької селищної ради 06 квітня 2018 року  об  11  годині  у залі засідань селищної ради.

2.На розгляд сесії  винести наступні питання :

1) Про Програму зайнятості населення Народицької селищної ради на 2018 рік.

2) Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

3) Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Народицької селищної ради.

4)Земельні питання.

5)Різне.

3.На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради,начальників управлінь та відділів селищної ради, членів виконавчого комітету, керівників підприємств, установ,  організацій селищної ради , представників засобів масової інформації.

Секретар селищної ради                                                  О.В.Прокопенко